TP01104A-4KC
DataSheet
TP01104A-4KC PDF
Part Status:Last Time Buy
Length:8.46" (215.00mm)
Width:0.08" (2.10mm)
Height:6.39" (162.40mm)
Interface:4-Wire
Type:Resistive
Diagonal Screen Size:10.40" (264.16mm)